21 MAYIS 2024 SALI

 
Ana Sayfa Kurumsal Hizmetlerimiz Bilgi Güvenliği İletişim Bilişim Sözlüğü

Zetkom, 1996 yılından günümüze kadar gelen donanım, yazılım, hizmet, proje, entegrasyon, danışmanlık ve diğer hizmet deneyimlerini, 2005 yılında başlayan yeniden yapılanma çalışmaları ile Kurumsal Bilgi Güvenliği alanlarına yöneltmiştir.

Bilişim teknolojilerinin geniş kapsamı, farklı hizmetleri ve bu hizmetler konusunda uzmanlaşmayı gerektirmektedir, bunu kurulduğundan beri ilke olarak benimsemiş olan Zetkom sürekli değişen yazılım ve bilişim sektörüne uyumluluk adına herşeyi yapmaktadır, güncel yazılım dilleri olan .Net, Visual studio gibi… Zetkom dinamik kadrosu ile verimliliği herzaman en üst düzeyde tutmaktadır.

Bu sayede müşterilerini bilinçli olarak yönlendirmekte ve bu konularda hertürlü danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. Zetkom müşteri memnuniyetine ön planda tutarak 11 yıldır sektörün içinde kendi çizgisini oluşturmuştur.

Güvenlik Donanım Web Dizayn Yazılım
Bir çoğumuz kurumsal ağımızda neler olduğu ile ya da geriplanda nelerin yaşandığıyla pek ilgilenmeyiz ama ne zamana kadar? Ne zaman ki sistemimiz bir saldırıya uğrar ve verilerimizi kaybetme durumuna geliriz o zaman….Devamı>> Zetkom, Hp, Toshiba, IBM ve OEM ürünlerin bayisi olduğu gibi, bu ürünlerin donanımsal bakım sorumluluğunu da üstlenmiştir.

Server, Thin Client, Masaüstü Pc'ler, Yazıcılar ve bunlarla alakalı network çözümlerini sumaktadır.
Devamı>>
Koşullar ve tarz ne olursa olsun firmamız web dizaynı konusunda mutlaka çözümler üretmektedir, veri tabanı bağlantılı ve kontrol panelleri aracılığı ile kişiselleştirilebilen tasarımlar konusunda uzmandır.

Özellikler e-ticaret çözümleri olan B2B ve B2C uygulamaları geliştirmektedir.
Devamı>>
Zetkom online yazılım çözümleri sunduğu gibi, Windows Server, Exchange, MS Office uygulamaları 'nın bakım ve yardımı konusunda da tecrübelidir.

Bu konuda bakım anlaşmalı müşterilerimize eğitim ve desteğimiz sürmektedir.
Devamı>>
Tüm Hakları saklıdır. Zetkom

Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Hizmetlerimiz  |  Bilgi Güvenliği  |  İletişim